Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
 

Zaproszenie do udziału w Projekcie "Podniesienie kompetencji TIK oraz językowych osób niepełnosprawnych z Wielkopolski"

altCelem Projektu jest wzrost kompetencji w zakresie Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych lub języka angielskiego oraz ich formalne potwierdzenie u 72 osób niepełnosprawnych, z województwa wielkopolskiego, w wieku aktywności zawodowej 25+, w tym połowa osób w wieku 50+, o niskich kwalifikacjach, które z własnej inicjatywy zgłaszają potrzebę podniesienia kompetencji i które nie uczestniczyły we wsparciu LLL w ramach POKL.
Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych, przede wszystkim do osób z dysfunkcją wzroku. Obejmuje bezpłatne szkolenia i certyfikację. W efekcie 60 osób niepełnosprawnych podniesie swoje kompetencje i zdobędzie certyfikat z zakresu umiejętności ECDL DIGCOMP 6 oraz 12 osób niepełnosprawnych podniesie swoje kompetencje z języka angielskiego na poziomie A2 i zdobędzie certyfikat potwierdzający je, zgodny z Opisem poziomów biegłości językowej według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ).
Wszystkie osoby niepełnosprawne zamieszkałe na terenie województwa wielkopolskiego, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych szkoleń.Dzięki temu,że nasz Projekt skierowany jest wyłącznie do osób niepełnosprawnych,zapewniamy indywidualne podejście do każdego Uczestnika/Uczestniczki.Szczegółowe informacje: http://www.ibarim.eu/Kompetencje_TIK.html

Biuro Projektu:
Instytut Badawczy Aparatury Rehabilitacyjnej i Medycznej Sp. z o.o.
ul. 27 Grudnia 7, 61-737 Poznań
tel. 61 851 83 93, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .